GSM: 0553 645 8860 mail: info@ilgisan.com

İLGİSAN AĞAÇ KESME VE İŞLEME MAKİNELERİ

 

İş hayatının ilk adımını proses sistemleri ve akıllı özel makine projeleriyle atan İlgisan Makine ilk ağaç kesme ve işleme makinesini 2010 yılında Gebze'de ardından 2010 yılının son çeyreğinde Bursa'da üreterek piyasadaki ısrarını devam ettirmektedir. Vizyon ve misyonuna bağlı, müşterisine verdiği güven ve teknik kaliteyi zirvede tutmaya çalışan, ar ge çalışmalarına ara vermeksizin neredeyse ürettiği her ürünü yeni bir teknoloji ile geliştirmeye çalışan bir makine üreticisidir.

 

Bursa'da bulunan fabrikasında yıllık ortalama 220 makine üreten firmamız bunun dışında bir de teknik servis, tesis veya makine revizyonu, bakım ve kurulum işlerini de itina ile gerçekleştirmektedir. Yaptığı örmek makineler ile kendini ispat etmiş firmamız Bursa ve Türkiye'de Ar-Ge ve projelendirme ile üretim hizmeti veren 6 firmadan biridir. Tesisinizin teorik ve pratik koşullarını göz önünde bulundurarak verdiğimiz üretim vaadlerine harfiyen uymaya çalışıyor ve verimlilik kapsamında tesisinizi sürekli olarak güncelliyoruz.

 

Bize göre müşterinin en değerli sermayesi zamandır. Zaman kaybetmeden bayrağınızı daha ileriye taşıyabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.